Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pensjonat „Cyman” nad morzem

Morze, plaża, słońce i niekończąca się przygoda….. Tak wyglądają wakacje nad Bałtykiem.

Rowy to niewielka, kameralna wieś rybacka położona na Wybrzeżu Słowińskim. Od kilku lat stała się popularnym nadmorskim letniskiem, a różnorodne noclegi w Rowach (oferta Meteor) są chętnie wybierane przez wczasowiczów. Jesienią i zimą, cicha i spokojna w sezonie zmienia się w tętniącą życiem i pełną atrakcji miejscowość turystyczną.

Rowy położone są między Ustką, a Łebą wśród sosnowych lasów, na zachód od pobliskiego jeziora Gardno, nad rzeka Łupawą. Łupawa łączy jezioro Gardno z morzem Bałtyckim i na tym odcinku ma charakter kanału.

Pensjonat nad morzem – idealne miejsce na wakacje i wypoczynek

Wczasy nad morzem z roku na rok stają się coraz bardziej atrakcyjne. Jak wynika z badań GUS w okresie wakacyjnym  w 2017 roku z obiektów usytuowanych w pasie Morza Bałtyckiego skorzystało ponad 1,5 miliona turystów. Stanowiło to ponad 20% ogółem nocujących w krajowych obiektach turystycznych. Ta liczba daje wyobrażenie o popularności spędzania urlopów w miejscowościach nadbałtyckich.

Tendencja ta utrzymuje się od wielu lat, choć ostatnio dostrzega się nowe zjawisko rosnącej popularności spędzania wypoczynku nad morzem również w sezonie zimowym oraz podczas krótszych i dłuższych weekendów.

Na zaistniały bum turystyczny musiały zareagować władze miejscowości nadmorskich oraz właściciele infrastruktury wakacyjnej podnosząc jakość usług oraz stwarzając coraz lepsze warunki dla wczasowiczów i letników.

W ten nowy krajobraz doskonale wpisuje się stojący przy ulicy Słonecznej, w niewielkiej odległości od plaży, Pensjonat „Cyman”. To znakomite miejsce do spędzenia niezapomnianych wakacji nad morzem w pięknej miejscowości Rowy.

 

Zapraszamy Państwa na wypoczynek nad morzem w miejscowości Rowy.

Nasz pensjonat usytuowany jest zaledwie 150 m od morza.

Pokoje dla gości pensjonatu CYMAN

Do dyspozycji Gości pokoje 1, 2, 3 osobowe, studio 4 osobowe
oraz aparament. 

back to top